Про це наголосив 24 червня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник відкриваючи нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району та керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

  В ході наради військовий комісар районного військового комісаріату О. Тригуб проінформував присутніх про завдання, які покладені на військкомат з відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа військовозобов’язаних та осіб призовного віку. Закликав керівників територіальних громад району до співпраці у проведенні інформаційно-роз’яснювальної кампанії з цього питання.

  Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації Т. Скарбовійчук у своєму виступі зазначила, що у службі працює 15 фахівців, які надають послуги учасникам антитерористичної операції. Демобілізовані учасники АТО потребують психологічної допомоги, але кількість кваліфікованих фахівців на сьогодні обмежена.

  Надано вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали впродовж наради у демобілізованих учасників АТО та керівників територіальних громад району.

  Підбиваючи підсумок наради голова райдержадміністрації І. Віник наголосив, що необхідно докласти всіх зусиль задля активізації роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування по залученню військовозобов’язаних на контрактну службу, адже створення контрактної професійної армії – це перша передумова для зміцнення обороноздатності держави.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації