12 грудня 2019 року у м.Погребище урочисто вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та членів сімей померлих, що проживають в Погребищенському районі.

  Після покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг - реквієм за участі керівництва району, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, громадськості, молоді.

  До присутніх звернувся голова районної ради Сергій Волинський, який констатував, що більше 33 роки тому десятки і сотні тисяч героїв-чорнобильців зробили все для того, щоб захистити світ від ядерної загрози. За 260 днів героїчних зусиль команда з 90 тисяч чорнобильців побудувала саркофаг, який був тоді розрахований рівно на 30 років для того, щоб захистити Київ, Україну і світ від ядерного забруднення. «Сьогодні ми віддаючи шану вам, - учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи перш за все українців, а також народів інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям…» - наголосив Сергій Олександрович. Він побажав всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Щоб завжди поруч була людська подяка за добрі справи.

  Голова відокремленого підрозділу Вінницької обласної організації «Союз-Чорнобиль Україна» у Погребищенському районі В.Мацюк побажав своїм побратимам здоров’я, щастя та всім миру в країні.

  Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський та голова районної ради Сергій Волинський нагородили Почесною грамотою Погребищенської районної державної адміністрації та районної ради і грошовою винагородою одинадцятьох ліквідаторів аварії.

  Мітинг-реквієм завершився тематичними читаннями учнів Погребищенського опорного закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

  Після мітингу у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулася зустріч ліквідаторів з відповідальними працівниками та керівниками районних служб та установ.

  Під час конструктивного діалогу підіймалися питання по соціальному захисту, медичному обслуговуванню, монетизації пільг, перевезення автобусами учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надано вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали у ліквідаторів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації