13 грудня 2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Петром Шафранським проведено робочу нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, за участі керівництва районної ради, керівників ряду районних служб та структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відкриваючи нараду перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський окреслив коло питань, які буде розглянуто на нараді для ефективного їх вирішення з урахуванням думки керівників громад району.

  Заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Олександр Недошовенко проінформував про особливості формування районного бюджету на 2020 рік.

  Завідувачка сектором культури і туризму Галина Кравчук ознайомила учасників наради із напрямками оптимізації мережі закладів культури з урахуванням фінансових можливостей та нормативно-правових документів.

  В інформації начальник відділу у Погребищенському районі головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Дмитра Мельничука йшлося про питання виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС.

  Підводячи підсумок наради перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський наголосив на необхідності реалізації ряду заходів, направлених на збалансування видатків на утримання галузей економіки району у 2020 році.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації