24 грудня 2019 року в приміщенні районної ради відбулася нарада з підведення підсумків роботи Погребищенського районного військового комісаріату в 2019 році та постановки завдань на 2020 рік за участі заступника голови районної ради Ігоря Гордійчука, старшого офіцера групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Вінницького ОВК Олександра Яцко, завідувача сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Василя Білоконя.

  Військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк, підводячи підсумки роботи комісаріату за 2019 рік, зупинився на питаннях військово-облікової роботи, призову на строкову військову службу, виконанні планових завдань по призову на службу за контрактом до лав Збройних Сил України. Він проінформував, що за результатами роботи комісаріат посів четверте місце серед комісаріатів Вінницькій області. Юрій Вікторович подякував керівництву району та керівникам ряду організацій і установ за покращення матеріально-технічної бази комісаріату, медпрацівникам первинної ланки та центральної районної лікарні - за добросовісну роботу членів військово-лікарської комісії.

  В обговоренні піднятих питань щодо покращення спільної оборонної роботи також взяли участь заступник голови районної ради Ігор Гордійчук, старший офіцер групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Вінницького ОВК Олександр Яцко, завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Василь Білоконь. Військовий комісар Погребищенського районного військового комісаріату Юрій Гаврилюк за належну роботу вручив відзнаки обласного та районного військового комісаріату – Почесні грамоти та Подяки керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, сільськогосподарських формувань, установ та організацій, працівникам військкомату.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації