21 грудня 2019 року управління праці та соціального захисту населення при підтримці райдержадміністрації і районної ради та спільно з громадською організацією учасників антитерористичної операції організували поїздку для дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції у м. Вінницю в обласну філармонію на виставу «Новорічний потяг».

  Діти з задоволенням переглянули цікаву новорічну виставу та отримали неймовірні враження від Резиденції Святого Миколая, де зустрілися з самим Святим Миколаєм та отримали новорічні подарунки.

  26 грудня 2019 року для дітей пільгових категорій було організовано аналогічну поїздку у Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського на свято новорічної ялинки. Голова облдержадміністрації Владислав Скальський привітав дітей Вінниччини з наступаючим Новим роком, побажав їм веселих свят та чудових канікул.

  Діти із задоволенням переглянули цікаву виставу про неймовірні пригоди дівчинки Дженні та її друзів, поринули у фантастичну подорож, в якій добро перемагає зло. Особливо вразив усіх кумедний віслючок Василько, який веселив і розважав дітей. Школярі також зустрілися з Дідом Морозом та символом Нового року – Пацюком, побували у міському парку та сфотографувалися біля новорічної ялинки. З гарним настроєм та новорічними подарунками повернулися додому.

  Головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді Н.Новохацька