День Соборності України — це особливе свято, покликане нагадати нам: в якому б куточку України ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, яких релігійних або політичних переконань не дотримувалися, наші серця об’єднані любов`ю до рідної землі, до України!

  Століття тому до літопису українського народу додалася ще одна особлива подія. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані урочисто проголосили Акт Злуки: відтак, у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна і Західно-Українська Народна Республіки.

  Саме цього дня, вперше за майже шість століть, українці зробили серйозний крок уперед на шляху до реалізації прадавньої мрії – об’єднання більшості етнічних земель у соборну, вільну і неподільну державу.

  В рамках відзначення в Погребищенському районі Дня Соборності України та 101 - річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки 21 січня 2020 року учні, вчителі, працівники навчальних закладів району долучились до загальнообласного флешмобу «Єдина країна».

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації