4 липня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник акцентував увагу учасників наради на питаннях, які вимагають першочергового вирішення, зокрема, розширення надання адміністративних послуг, активізації роботи із залучення громадян до служби у лавах Збройних сил України за контрактом.

  Про проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу відповідно до Указу Президента України П. Порошенка від 30 березня 2016 року №122 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» та службу за контрактом йшлося в інформації Погребищенського військового районного комісаріату капітана О. Тригуба.

  Начальник управління фінансів І.Медик проінформував про стан виконання бюджетів усіх рівнів за півріччя 2016 року, зокрема, зведений районний бюджет виконано на 150%.

  Про підготовку до чергової сесії районної ради йшлося в інформації голови районної ради С.Волинського.

  На нараді також розглядались питання щодо підготовки до відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України, проведення акредитації Погребищенської ЦРЛ, створення соціального центру для людей, які потрапляють у важкі життєві обставини, проведення інвентаризації житла дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, підвезення громадян пільгових категорій тощо.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації