4 лютого 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський взяв участь у нараді з головами та секретарями виконавчих комітетів місцевих рад, відповідальними за військовий облік організацій та установ району, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками районного військового комісаріату з питань підготовки та проведення призову навесні 2020 року.

  З аналізом щодо призову громадян України на строкову військову службу в розрізі сільських рад та підготовку до проведення чергового призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань йшлося в інформації ТВО комісара Погребищенського районного військового комісаріату Анатолія Котика. Він довів до відома присутніх основні вимоги Указу Президента України Володимира Зеленського №13/2020 від 16 січня 2020 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

  Головний спеціаліст відділення комплектування Погребищенського районного військового комісаріату Наталія Мельник довела до учасників наради розпорядження військового комісара «Про організацію та вивчення призовників, які підлягають призову на строкову військову службу навесні 2020 року» та окреслила заходи щодо організації призову на строкову військову службу навесні 2020 року.

  З інформацією щодо процедури відбору кандидатів на військову строкову службу за контрактом в 2020 році інформував відповідальний за відбір кандидатів на військову строкову службу за контрактом Павло Сердюк.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Василь Білоконь довів до учасників наради склад районної призивної комісії.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський наголосив на необхідності підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування з піднятих питань, неухильному виконанні поставлених завдань під час проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу відповідно до вимог Указу Президента України.

  За результатами обговорення узгоджено алгоритм дій щодо належного виконання вимог законодавства України з питань захисту незалежності та безпеки України, проведення призову громадян на строкову військову службу.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації