15 лютого - в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та у 31-ту річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану керівники району та міста Погребище, воїни – інтернаціоналісти, громадськість вшанували українських військових, які брали участь у бойових діях та миротворчих місіях на території інших держав.

  З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський: «Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях.

  А в нашій пам’яті навічно залишаться героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих, чистих душею, сильних духом синів і дочок України, заслуживши вдячність і повагу багатьох народів». Він побажав воїна-інтернаціоналістам, їх близьким і рідним міцного здоров'я, наснаги, мирного неба, затишного домашнього вогнища, сімейного благополуччя, впевненості в завтрашньому дні.

  Спогадами про пережите під час служби в Афганістані поділився голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів - інтернаціоналістів) Олександр Цегельнюк. Він висловив надію, що війна на Сході України завершиться довгоочікуваним миром.

  З нагоди свята перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський та голова районної ради Сергій Волинський вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради з грошовими винагородами батькам загиблих, учасникам бойових дій на території інших держав.

  Голова районної ради Сергій Волинський також привітав воїнів-інтернаціоналістів із святом та побажав всіляких гараздів.

  Пам’ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання.

  Урочиста частина заходу завершилась тематичним виступом учасників художньої самодіяльності району.

  Після урочистостей учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам – афганцям та відвідали тематичну виставку у Погребищенському районному краєзнавчому музеї ім.Н.Присяжнюк та отримали в подарунок авторську збірку віршів завідувача сектору культури, молоді і спорту райдержадміністрації Галини Кравчук.

  За убієнними у локальних війнах в культових закладах району відбулися поминальні панахиди та заупокійні богослужіння.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації