19 лютого 2020 року на розширеному засіданні Громадської ради при Погребищенській райдержадміністрації за участі громадськості перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський відзвітував про роботу райдержадміністрації у 2019 році.

  Відкрив та вів засідання голова Громадської ради Леонід Братанюк.

  Відповідно до Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277

«Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський прозвітував про підсумки діяльності Погребищенської райдержадміністрації за 2019 рік. Він детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2019 році, акцентував увагу на основних показниках і напрямках роботи усіх галузей району. Особливу увагу зосередив на виконанні бюджету, ремонті доріг, реформуванні медичної, освітянської галузей.

  В ході обговорення громадськість району порушила низку проблемних питань, зокрема, про демографічну ситуацію, соціально-економічні перспективи після створення об’єднаної територіальної громади в межах району, написання історії рідного краю.

  Детально з публічним звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитися тут: https://pogrda.gov.ua/index.php/hromadianske-suspilstvo

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації