21 лютого 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів зустріч з прийомними батьками і батьками – вихователями. Петро Петрович зауважив, що в усіх діях щодо дітей державних чи інших установ першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. У 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» виплачено 1721,441 тис. грн. (16 вихованців у 2 дитячих будинках сімейного типу, 11 – у 5 прийомних сім’ях).

  За рахунок субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено видатки в сумі 355,2 тис. грн. (придбано житловий будинок для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування).

  По окремих питаннях соціального захисту дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу, на зустрічі виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Зінаїда Бутенко, начальник відділу призначення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Процюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ксенія Дробович, заступник головного лікаря по материнству і дитинству Людмила Лещук.

  Батьки – вихователі і прийомні батьки мали можливість вести діалог з керівником органу опіки та піклування міської ради Анатолієм Біликом; поділитися досвідом; отримати відповіді на питання, що їх цікавлять.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. ГАРНАГА