Професія військового — це завжди престижно та актуально. Таку думку намагалися донести цьогорічним випускникам середніх навчальних закладів району представники районного військового комісаріату — військовий комісар підполковник Юрій Гаврилюк, член рекрутингової групи солдат Павло Сердюк та голова районного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Іван Романюк, зустрівшись у місцевому навчальному закладі №1 зі школярами на патріотичній виховній годині, під час якої популяризували службу у ЗСУ.

  Начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко побажала учням навчальних звершень у майбутньому, зокрема успішних іспитів.

  Розповідь про будні військовослужбовців, їх звичний розпорядок дня, особливості несення служби та навіть мінуси професії військових — про це говорив підполковник Юрій Гаврилюк. Він же поділився власними біографічними відомостями — розповів про свій випускний із місцевої школи №1, вступ та навчання у Харківському національному університеті. Запевнив, що не шкодує про власний вибір професії, а навпаки пишається обраною професією і запропонував випускникам низку навчальних закладів військового спрямування, у яких вони в подальшому зможуть опанувати військовий фах.

  Випускники натомість поставили ряд запитань, що виникли на фоні розповіді підполковника.

  До популяризації служби у Збройних силах України долучився учасник антитерористичної операції Іван Романюк.

  — Військова служба — це почесний обов’язок кожного свідомого громадянина, а надто справжнього чоловіка, який передбачений Основним Законом нашої країни — Конституцією України, — зазначив громадський активіст.

  Зустріч з майбутніми випускниками завершилася виступом Павла Сердюка, котрий запросив за будь-яких питань, пов’язаних із вступом до вищих військових навчальних закладів та військовою службою звертатись до районного військового комісаріату, де залюбки роз’яснять то допоможуть майбутнім абітурієнтам та військовослужбовцям.

  Оксана ЯНКОВЕЦЬКА, районна газета «Колос»