Інформація Державної служби геології та надр України із визначення ділянок надр для проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.

  Інвестиційний атлас надрокористувача – це постійний сервіс ведення переліку ділянок надр, що пропонуються суб’єктам господарювання для придбання шляхом електронних торгів. Всі об‘єкти в Атласі розподілено за видами корисних копалин у шість кошиків: вуглеводнева сировина, неметалічні корисні копалини, металічні корисні копалини, підземні води, горючі тверді корисні копалини, дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

  Потенційний покупець може ініціювати проведення аукціону, обравши об’єкт серед запропо- нованих в Атласі. Водночас, якщо бажаної ділянки в переліку немає, її можна номінувати на електронні торги.

  Ініціювання ділянки – вибір суб’єктом господарювання ділянки надр з Інвестиційного атласу надрокористувача з метою подальшого виставлення її на аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами шляхом електронних торгів.

  Номінування ділянки – надання суб’єктом господарювання власної обґрунтованої пропозиції щодо будь-якої ділянки надр, що має містити її назву, вид корисної копалини, вид користування надрами, географічні координати та характеристику з метою її подальшого опрацювання та виставлення на аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами шляхом електронних торгів. Таким чином, всі охочі мають можливість ініціювати запропоновану ділянку або номінувати будь-яку іншу за власним бажанням на аукціон, який буде проводитися за графіком. 

  Ще->