12 березня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Петро шафранський.

  На порядку денному розглянули питання про запровадження на території Погребищенського району карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на територію Погребищенського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

  1. Голові районної ради, міському та сільським головам на засіданнях місцевих комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановити обмежувальні протиепідемічні заходи на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць:

  1.1. Заборонити проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

  Термін виконання: з 12 березня по 03 квітня 2020 року

  1.2. Посилити протиепідемічний режим на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, у місцях масового скупчення людей (на авто- та залізничних вокзалах, ринках, супермаркетах, закладах громадського харчування) з проведенням поточних дезінфекційних заходів.

  Термін виконання: невідкладно

  1.3. Максимально обмежити:

  • пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби;
  • проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон до стабілізації ситуації.

  Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

  1.4. Продовжити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій населенню максимально обмежити фізичні контакти.

  Термін виконання: постійно

  1.5. Чітко визначитись з кадровим потенціалом та матеріальними ресурсами, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

  Термін виконання: невідкладно

  1.6. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування.

  Термін виконання: невідкладно

  1.7. Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах органах місцевого самоврядування.

  Термін виконання: невідкладно

  1.8. Розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків.

  Термін виконання: невідкладно

  1.9. Призупинити роботу дошкільних закладів при цьому створити чергові групи, терміном на три тижні.

  Термін виконання: з 12 березня по 03 квітня 2020 року

  2. Головним лікарям КП «Центральна районна лікарня» Олексієнко О.В. та КП «Погребищенський РЦ ПМСД Погребищенської районної ради» Роздольський І.Г., начальнику управління Держпродспоживслужби у Погребищенському районі Пожованому О.А.:

  2.1. Чітко визначитись з кадровим потенціалом та матеріальними ресурсами, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

  Термін виконання: невідкладно

  2.2. Організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції із сусідніх територій та держав.

  Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

  2.3. Провести розрахунки та уточнити номенклатуру регіональних та місцевих резервів матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення коронавірусної інфекції.

  Термін виконання: невідкладно

  3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Бутенко З.М.:

  3.1. Призупинити роботу закладів освіти включаючи дошкільні заклади при цьому створити чергові групи в дошкільних закладах, терміном на три тижні.

  Термін виконання: з 12 березня по 03 квітня 2020 року

  3.2. Організувати:

  - переведення діяльності усіх закладів освіти в режим дистанційного навчання;

  Термін виконання: невідкладно

  - навчання дітей, школярів, батьків та персоналу щодо загальних правил профілактики гострих респіраторних захворювань та захворювань, спричинених новим коронавірусом, з використанням веб-сайтів, листів, плакатів та оголошень.

  Термін виконання: постійно

  4. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Коріненку В.В. в межах повноважень продовжувати заходи, щодо посиленого протиепідемічного режиму на автовокзалах та транспорті з проведенням поточних дезінфекційних заходів.

  Термін виконання: постійно

  5. Керівникам підприємств, установ та організації усіх форм власності рекомендувати:

  5.1.Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань з послідуючим обов`язковим повідомленням територіальних лікувальних закладів.

  Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

  5.2.Максимально перевести здійснювальну персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

  Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

  5.3. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

  Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

  5.4.Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання;

  Термін виконання: постійно протягом епідемічного періоду

  6. Начальнику загального відділу райдержадміністрації Ярмолюк Н.Д. та головному редактору ТОВ «Колос-Медіа» Маценку М.І. продовжити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій населенню максимально обмежити фізичні контакти.

  Термін виконання: постійно

  7. Про результати виконання протокольного рішення відповідно до компетенції інформувати сектор цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації до 15-ї години на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Термін виконання: щоденно протягом епідемічного періоду

  8. Контроль за виконанням рішення покладено на голову районної комісії ТЕБ та НС П. Шафранського.

  Секретар комісії ТЕБ та НС Р. МАЛЕНКО