Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський та голова районної ради Сергій Волинський відвідали медичні заклади, де ознайомились із станом їх готовності до протидії коронавірусу. Вони зустрілися з керівництвом КП «Центральна районна лікарня», КП «Погребищенський РЦ ПМСД Погребищенської районної ради», Погребищенського підрозділу Липовецької станції екстреної медичної допомоги та обговорили питання придбання додаткового медичного обладнання та профілактичних заходів щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та готовності надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу COVID-19 в районі.

  Наразі, районною лікарнею, центром первинної медико-санітарної допомоги та підрозділом екстреної медичної допомоги узгоджено механізм роботи з пацієнтами, хворими на важкі вірусні інфекції та перевірено готовность ввірених їм закладів до прийняття пацієнтів, в разі виявлення хвороби.

  За результатами обговорення піднятих питань керівництвом району прийнято рішення про додаткове виділення коштів для придбання тестів на корона вірус та грип, безконтактних термометрів, медичних респіраторів, костюмів, балонів з киснем.

  Загальний відділ райдержадміністрації