На виконання доручення голови облдержадміністрації 12 липня 2016 року головою райдержадміністрації І. Вінником проведено співбесіди з керівниками територіальних громад Адамівської, Андрушівської, Борщагівської, Гопчицької, Довгалівської, Мончинської, Педосівської сільських рад з метою збалансування видатків бюджетів усіх рівнів.

  У співбесіді взяли участь заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський, заступник голови районної ради І. Гордійчук, головний лікар центральної районної лікарні В. Павліченко, заступник головного лікаря КУ «ПРМЦПМСДПРР» В. Криницька, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Зокрема, основний блок питань стосувався освітянської галузі, який включав в себе: забезпечення видаткової частини на харчування, підвезення учнів та придбання шкільної документації. Окрім того, мова йшла про співфінансування на утримання первинної та вторинної ланок медицини та закладів культури, соціального захисту населення.

  Як свідчить аналіз проведеної роботи за 6 місяців поточного року понадпланові надходження міського та сільських бюджетів становлять 5,4 млн. грн. Відповідно до ст. 78 Бюджетного Кодексу України органи місцевого самоврядування спрямовують кошти в першу чергу на захищені статті. Також за рахунок отриманих коштів проводяться ремонти комунальних доріг, співфінансування доріг загального користування, благоустрій територій, покращення матеріально-технічного забезпечення комунальних закладів.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник вкотре звернувся до керівників територіальних громад району з проханням якомога ширше роз’яснювати переваги контрактної служби в армії та інформував про завдання, які покладені на військкомат з відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа військовозобов’язаних та осіб призовного віку.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації