17 березня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів розширене засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Комісія прийняла рішення щодо режиму роботи підприємств, установ та організацій на території району під час дії карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та визначила потреби в грошових коштах для підготовки медичних закладів району до прийому та лікування інфікованих хворих на коронавірусну інфекцію у важких станах.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації

  ПРОТОКОЛ № 6

засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  м. Погребище                                                       "16" березня 2020 р.

  • Головував: Голова районної комісії ТЕБ та НС Шафранський П.П.
  • Присутні: Члени районної комісії (за списком).

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  І. Про визначення потреби в грошових коштах для підготовки медичних закладів району до прийому та лікування інфікованих хворих на корона- вірусну інфекцію у важких станах.

  (ШАФРАНСЬКИЙ П.П., ОЛЕКСІЄНКО О.В., РОЗДОЛЬСЬКИЙ І.Г.)

  СЛУХАЛИ: Голову районної комісії ТЕБ та НС Шафранського П.П. з інформацією про стан епідемічної ситуації в Україні, викликаною гострою респіраторною хворобою COVID-19, а також про необхідність виділення коштів на підготовку медичних закладів району до прийому та лікування інфікованих хворих на коронавірусну інфекцію у важких станах та забезпечення територіального центру соціального обслуговування засобами індивідуального захисту та гігієни.

  ВИСТУПИЛИ: головний лікар КП «Погребищенська центральна районна лікарня», із розрахунками потреби грошових коштів на додаткове придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, медичного обладнання, необхідного для боротьби з ускладненнями, викликаними коронавірусною інфекцією, на ремонт інфекційного та дитячого відділень в сумі 1 060 000 грн (відповідно до наданих розрахунків).

  ВИСТУПИЛИ: головний лікар КП «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради» на додаткове придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, інфрачервоних термометрів в сумі 66 900 грн (відповідно до наданих розрахунків)..

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

  1. Управлінню фінансів райдержадміністрації:

  1.1. З метою боротьби з ускладненнями, викликаними коронавірусною інфекцією, розглянути питання про виділення коштів з районного бюджету КП «Погребищенська центральна районна лікарня» на додаткове придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, медичного обладнання, необхідного для боротьби з ускладненнями, викликаними коронавірусною інфекцією, на ремонт інфекційного та дитячого відділень в сумі 1 060 000 грн (відповідно до наданих розрахунків); КП «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради» на додаткове придбання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, інфрачервоних термометрів в сумі 30 000 грн.

  1.2. Виділити територіальному центру соціального обслуговування кошти на придбання засобів індивідуального захисту та гігієни. Термін: терміново

  2. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

  ІІ. Щодо режиму роботи підприємств, установ та організацій на території району під час дії карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

  (ШАФРАНСЬКИЙ П.П.)

  По даному питанні проінформував присутніх голова районної комісії ТЕБ та НС Шафранський П.П.

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

  Взяти інформацію голови районної комісії ТЕБ та НС Шафранського П.П. до відома.

  1. Власникам торгівельних закладів забезпечити персонал засобами індивідуального захисту та гігієни.

  Термін: на час дії карантину

  2. Бюджетним установам, в яких відбувається безпосередній контакт з населенням: визначити перелік осіб, що контактуватимуть з населенням, забезпечити їх засобами індивідуального захисту та гігієни.

  Термін: на час дії карантину

  3. Керівнику Гайсинського відділення Погребищенська дільниця ПАТ «Вінницяоблгаз» під час дії карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» працювати в «закритому» режимі роботи в інтернет-зв’язку.

  Термін: на час дії карантину

  4. Керівнику СО «Погребищенські електричні мережі» ВАТ «АК Вінницяобленерго» визначити перелік осіб, що контактуватимуть з населенням, забезпечити їх засобами індивідуального захисту та гігієни та застосовувати режим роботи в інтернет-зв’язку.

  Термін: на час дії карантину

  5. Відділу освіти райдержадміністрації, керівникам ВПУ -42 м. Погребище та Погребищенського медичного коледжу: Запровадити карантин для всіх працівників закладів освіти, включаючи заклади профтехосвіти та середньої спеціальної освіти (за виключенням обслуговуючого персоналу, який забезпечує життєдіяльність даних закладів).

  Термін: на час дії карантину

  6. Закладам громадського харчування з 17.03.2020 року призупинити роботу даних закладів на термін дії карантину.

  Термін: на час дії карантину

  7. Голові райспоживспілки з 17.03.2020 року призупинити роботу Центрального ринку м. Погребище на термін дії карантину.

  Термін: на час дії карантину

  8. Керівнику АТП -10537 м. Погребище обов’язково дотримувась вимог та режиму роботи транспорту у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами та доповненнями.

  Термін: на час дії карантину

  9. Міському та сільським головам: - активізувати роботу по закритті стихійних ринків; - постійно моніторити ситуацію щодо прибуття жителів з відповідних громад з країн, де зафіксовані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та звертатися до таких осіб з вимогою перебування останніх на самоізоляції не менше 2-х тижнів.

  Термін: на час дії карантину

  10. Начальнику Погребищенського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області: - забезпечити виконання даного рішення засідання районної комісії ТЕБ та НС .

  Термін: на час дії карантину

  11. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

  Голова районної комісії ТЕБ та НС (підписано) П. ШАФРАНСЬКИЙ

  Секретар комісії ТЕБ та НС (підписано) Р. МАЛЕНКО