Про це повідомляють на офіційному сайті ГУНП у Вінницькій області. З метою запобігання поширення COVID-19 на території обласного центру та області поліцейські перевіряють дотримання громадянами введених карантинних обмежень. За порушення правил карантину до адміністративної відповідальності працівники поліції притягнули 40 осіб.

  Найбільше правопорушень за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм) поліцейські зафіксували з боку підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність.

  Задокументовано таких 17 фактів. 12 адміністративних протоколів складено на керівників торгових закладів та установ харчування, 7- відносно перевізників та 4 – на керівників підприємств, установ, організацій.

  Ці правопорушення зафіксовані у місті Вінниці, Оратівському, Тульчинському, Чечельницькому, Бершадському, Ямпільському, Барському, Могилів-Подільському, Погребищенському, Козятинському, Хмільницькому, Немирівському та Жмеринському районах.

  Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно майже 500 поліцейських та близько 100 військовослужбовців Національної гвардії. Вони працюють в складі 26 піших та 161 автопатрулів.

  Поліція продовжує нести службу в посиленому режимі.

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/25289-politseiski-sklaly-40-administratyvnykh-protokoliv-za-porushennia-pravyl-karantynu