Представники Асоціації органів місцевого самоврядування зустрілись з керівниками територіальних громад району

  14 липня 2016 року представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування зустрілись з керівниками територіальних громад Погребищенського району.

  Керівник Секретаріату Асоціації В. Вікалюк надав інформацію щодо напрямків роботи Асоціації, закликавши представників територіальних громад ставати членами Асоціації, адже завдяки цьому можна отримати всебічну підтримку щодо розвитку громад від спеціалістів Асоціації.

  Центр організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування презентував В. Рудик, який довів до відома присутніх інформацію про діяльність центру та роботу його сайту, який дає можливість отримання вичерпного інформаційного ресурсу, спілкування та зворотнього зв’язку з представниками центру.

  О. Олійник представила роботу Центру промоцій та зовнішніх зв'язків. Про діяльність Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів йшлося у інформації А. Ланової. Цей структурний підрозділ покликаний надавати допомогу у залученні коштів як міжнародних, так і українських партнерів для розвитку територій громад. З цією метою щомісяця здійснюється моніторинг актуальних грантових пропозицій, які доводяться представникам громад та організацій. Також підрозділом забезпечується супровід територіальних громад під час добровільного об’єднання.

  Підвів підсумок зустрічі голова районної ради С. Волинський, подякував представникам Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за проведену презентацію та побажав плідної подальшої співпраці.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації