Задля інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією організовано курсування автомобіля оперативно-рятувальної служби, обладнаними гучномовними пристроями.

  Починаючи з 20 березня двічі на день (зранку та увечері) транспортні засоби Погребищенського районного сектору ДСНС із сигнально-гучномовними пристроями в місті здійснюють мобільне інформування населення для доведення повідомлення наступного змісту:

  «Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, виходячи з дому, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, рукавички, використовувати засоби дезінфекції, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Це значно зменшить ризик зараження вірусом. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією зараженню та поширенню коронавірусної інфекції! Пам'ятайте, відповідальність — рятує життя!».

  Загальний відділ райдержадміністрації