19 липня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради С. Волинський, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники районних громадських організацій та політичних партій. На розгляд колегії виносилася низка питань, особливо актуальних для життя району.

  Про підсумки соціально-економічного розвитку за І півріччя та основні завдання до кінця 2016 року доповіла начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М. Нечипорук. Зокрема, вона зазначила, що райдержадміністрацією продовжується робота в напрямку залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток району. За кошти районного бюджету, які виділено як співфінансування в сумі 300 тис. грн. розпочато реалізацію проекту державного фонду регіонального розвитку. 9 із 27 територіальних громад району визначено переможцями 13 обласного конкурсу розвитку територіальних громад району. На реалізацію проектів буде витрачено 2 млн. 85 тис. грн.., в тому числі з обласного бюджету надійде – 585 тис. грн., з районного бюджету – 105 тис. грн., кошти сільських рад – 984 тис. грн., кошти організацій партнерів – 412 тис. грн. Постановою Кабнету міністрів України від 24 червня 2016 року №395 «Деякі питання використання у 2016 році державних капітальних видатків» району було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 900 тис. грн.. ЇЇ буде спрямовано на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Коцюбинського та Щербакова міста. Загалом на розвиток соціально-економічного розвитку району спрямовано коштів в сумі 5 млн. 440тис. грн.., з них кошти місцевого бюджету становлять 3 млн. 520 тис. грн.., позабюджетні кошти 1 млн. 919 тис. грн..

  За інформацією начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика зведений бюджет району по дохідній частині загального фонду по власних і закріплених доходах за І півріччя 2016 року виконано на 150,6%, бюджети сільських рад - 188,6 %., міський бюджет – 155,3 % та районний бюджет - 120,2 %. Понад план мобілізовано 8,8 млн. грн. Поряд із позитивною динамікою виконання місцевих бюджетів існує проблема незабезпеченості фондом заробітною плати з нарахуваннями по галузях «Освіта» і «Охорона здоров’я». Сума незабезпеченості становить 3,3 млн. грн. Поясненням є об’єктивні причини – недостатність коштів освітньої та медичної субвенції, які надходять із Державного бюджету України, а суб’єктивними – неоптимізована і неупорядкована мережа, штати на чисельність та контингенти цих закладів.

  З інформацією про хід підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2016-2017 навчального року та до осінньо-зимового періоду виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко, яка проінформувала, що із 27 загальноосвітніх навчальних закладів району в 21 встановлено твердопаливні котли, в 3 школах пічне опалення (Спичинецька ЗОШ І – ІІІ ст., Довгалівська ЗОШ І-ІІ ст., Ординецька ЗОШ І-ІІ ст.), в 1 школі (Погребищенська ЗОШ №1 І-ІІ ст.) газ і тверде паливо, в 2 школах (Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ст.) - газове опалення. На звітну дату в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району завершуються ремонтні роботи за рахунок спонсорської допомоги. В 10 – поточні ремонти за позабюджетні кошти на суму – 83 471 тис. грн. Проблемним є питання щодо наявності тільки по одному робочому котлі в Дзюньківській, Новофастівській, Борщагівській, Саражинецькій школах. Потребує капітальних вкладень ремонт котла місцевої школи №1. Проводяться роботи по заміні котла в Черемошненській школі.

  Про взаємодію районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з виконавчими комітетами міської та сільських рад щодо організації роботи опікунських рад в територіальних громадах району інформувала директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Скарбовійчук. Центр надає методичну та консультативну допомогу головам опікунських рад. Працівниками центру взято на облік біля 300 сімей, з них під соціальним супроводом у І кварталі було 16 сімей, 42 сім’ї знаходились на обліку як такі, що опинились в складних життєвих обставинах. У І півріччі 2016 року проведено 86 засідань опікунських рад.

  На колегії також розглядалися питання про стан роботи з кадрами органів виконавчої влади району за I півріччя 2016 року, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни за виконанням документів органів влади та власних структурних підрозділів.

  Колегією рекомендовано голові райдержадміністрації прийняти відповідне розпорядження щодо вирішення піднятих на засіданні проблем.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної
  роботи та комунікацій з громадськістю