Міністерство соціальної політики України запустило інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

  Ця інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про те, кому потрібна допомога. Й усі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і уряд, і місцева влада, всі разом допомагатимемо людям.

  Інформаційна платформа працює за електронною адресою : https://dopomoga.msp.gov.ua.

  Також зазначається, що громадяни зможуть звертатися на гарячі телефонні лінії, які працюватимуть при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потреби в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

  В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, Погребищенському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено та функціонують «гарячі» телефонні лінії для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю :

  2-12-29 ; 2-17-58; 096 19 35 877; 068 63 46 232.