6 травня 2020 року у рамках благодійної програми «СтопВірус» головному лікарю Олегу Олексієнку та медичному персоналу КП «Центральна районна лікарня» було передано 5 комплектів постільної білизни, 20 пар високих бахіл, 10 одноразових комбінезонів, 200 одноразових захисних масок, дезінфектор «Полідез», 10 захисних щитків, 50 респіраторів, оприскувач для оперативного проведення дезінфекції поверхонь.

  Гуманітарний вантаж доставив медикам Віталій Донець — координатор спецфонду в Погребищенському районі, директор державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь», разом зі своїми помічниками.

  — Ми як і обіцяли при передачі КП «Погребищенський центр ПМСД» сьогодні привезли необхідні речі індивідуального захисту і для лікарів Погребищенської ЦРБ — сказав Віталій Донець. — Адже діяльність нашого спецфонду направлена на об’єднання та координування зусиль з протидії коронавірусній інфекції усіх зацікавлених та небайдужих до наших лікарів людей. Тільки разом ми зможемо справитись із пандемією.

  Райдержадміністрація та адміністрація КП «Центральна районна лікарня» щиро дякує засновнику Благодійного фонду Володимиру Гройсману та всім небайдужим людям, що власними коштами наповнюють фонд, з метою закупівлі необхідних медичних засобів. Ці люди не словом, а ділом підтверджують свою небайдужість до життя та здоров’я жителів області в цілому та Погребищенського району зокрема.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації