7 травня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський відвідав м’ясний павільйон Погребищенського ринку, який відновив роботу у тестовому режимі відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та ознайомився із дотриманням правил безпечної роботи.

  Зокрема, встановлено 9 пунктів вимог до адміністрації ринку щодо безпечного його функціонування такі як: температурний скринінг при вході на територію, обов’язкове використання засобів індивідуального захисту, розмежування зон торгівлі, встановлення прозорих бар’єрів між продавцем та покупцем та інше.

  Відповідальні працівники Погребищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводять постійне чергування та відео фіксацію щодо дотримання вимог безпечної торгівлі.

  Прохання до всіх, особливо тих, хто знаходиться в режимі самоізоляції: залишайтеся вдома, не ходіть без потреби в громадські місця, дотримуйтеся дистанції 1,5-2 м, правил особистої гігієни та гігієни кашлю.

  Закликаємо мешканців району під час відвідування ринку дотримуватись правил безпеки та режиму карантину.

  Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих. Пам’ятайте – відповідальність рятує життя. Будьте свідомі, будьте здорові!

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації