Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на COVID – 19 повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

  «На сьогодні в області одужали 405 осіб, що підтверджено негативними результатами повторних лабораторних досліджень. За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, станом на 19 травня в області з початку спостережень зареєстровано 1116 підозр на коронавірусну інфекцію.

  У 751 випадку виявлено коронавірус, в тому числі у 51 дитини. Зокрема, COVID – 19 виявлено у 34 дітей з м.Вінниці, у чотирьох – з м.Гайсина. У Вінницькому районі лабораторно підтверджено 4 випадки захворювання на коронавірус серед дитячого населення, у Липовецькому – 2, а в Жмеринському, Калинівському, Барському, Літинському, Томашпільському, Тростянецькому районах та в Чернівцях – по одному», - повідомив Владислав Скальський.

  Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: у м. Вінниці - 417, в Калинівському районі – 73,у Вінницькому - 46, в Жмеринському - 37, у Тростянецькому – 19, у Літинському та в Барському районах області – по 16 випадків.

  14 випадків COVID – 19 зареєстровано у Гайсинському районі, в Погребищенському – 13.(В Погребищенському районі всі одужали).

  У Немирівському, Томашпільському та в Козятинському районах зафіксовано – по 10 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, а в Тиврівському, Липовецькому та Могилів-Подільському – по 9.

  По 6 випадків захворювання на коронавірус у Ямпільському та в Чернівецькому районах. Також по 5 випадків COVID – 19 зареєстровано в Хмільницькому, Тульчинському, Мурованокуриловецькому та в Оратівському районах.

  У Крижопільському районі та в Ладижині – по 3 випадки, а в Іллінецькому та Бершадському – по 2.

  Один випадок COVID – 19 зафіксовано в Шаргородському районі.

  На жаль, в області зареєстровано 11 летальних випадків: 5 – у м.Вінниці, по 2 – у Вінницькому і Калинівському районах, по 1 випадку – в Козятинському та у Літинському районах області.

  «Всього на даний час в лабораторіях Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України 14593 зразків біоматеріалів. На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру в наявності діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції на 13 000 осіб», - повідомив Владислав Скальський.

  Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/27067-na-vinnychchyni-zareiestrovano-751-vypadok-covid-19-oduzhaly-405-osib