В рамках вшанування ветеранів Другої світової війни 19 травня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Шафранський, спільно із головою Старостинецької сільської ради Юрієм Філіповським відвідали учасника бойових дій, ветерана Другої світової війни, інваліда першої групи, 95-ти річного Марчука Артема Григоровича, що проживає у с.Іваньки.

  Вони привітали ветерана зі святом Перемоги , побажали йому міцного здоров’я, життєвої енергії, затишку і вручили Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради з грошовою винагородою, а також знаком народної пошани : «За бойові заслуги» 75 років перемоги над нацизмом.

  На сьогодні Марчук Артем Григорович один із найстаріших чоловіків в Погребищенському районі та є одним із 9 живих його мешканців, що брали безпосередню участь у боях на полях Другої світової війни.

  https://pogrda.gov.ua/index.php/1723-75-ta-richnytsia-peremohy-nad-fashystskymy-zaharbnykamy-vidsviatkuvaly-9-zhyvykh-veteraniv-uchasnykiv-tykh-dalekykh-boiv-meshkantsiv-pohrebyshchenskoho-raionu

  Він воював на Другому Українському фронті. Пішов в 1944 році, повернувся додому в 1949 році. Був поранений в Сандомирському плацдармі.

  Нагороджений двома орденами: «За мужність» - ІІІ ступеня та Великої Вітчизняної війни – ІІ ступеня, багатьма медалями.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації