Мета Всесвітнього дня бджіл – привернути увагу людства до зникнення бджіл, інформувати населення про важливу глобальну роль бджіл, надати роз’яснення про можливі шляхи їх захисту.

  Резолюція про заснування Дня бджіл була прийнята членами Другого комітету одноголосно ще у 1960-х роках. Однак, рішення про встановлення такого дня ухвалили делегати Другого комітету Генеральної Асамблеї ООН у 2017 році.

  Ініціатором виступила Словенія, яка і запропонувала, щоб цей день відзначався в травні, коли медоносні бджоли в Північній півкулі є найбільш активними, а потреба в запиленні є найвищою. Окрім того, 20 травня 1734 року народився словенський бджоляр, засновник сучасного бджільництва Антон Янша.

  В Україні бджільництво було відоме з давніх-давен, щоправда, звичних вуликів тоді не було, й за медом доводилося лазити на дерева. Звали таких збирачів меду бортниками. Найбільше бортництвом славились Чернігівщина й Полтавщина.

  Мед уживали не тільки як цінний харчовий продукт, але і як обрядову страву. Медом і воском сплачували данину. У великій кількості вони йшли на експорт у близькі й віддалені країни – Візантію, Італію, Францію, німецькі землі, через Каспій – аж до країн Сходу. Літописні джерела зберегли відомості, що в 945 році княгиня Ольга при обміні дарунками з візантійським імператором Костянтином отримала від нього золото, срібло, дорогоцінний посуд, а йому дарувала віск, мед, а також челядь.

  Й нині наша країна належить до країн-лідерів з виробництва меду. У 2018 році, за даними Державної служби статистики, з України було експортовано 49,4 тис. тонн меду, у тому числі до країн Європи – 38,7 тис. тонн. Протягом січня-квітня 2019 року Україна експортувала 17,5 тис. тонн меду, що на 35,8% більше, порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

  Скорочення популяцій запилювачів загрожує катастрофічними наслідками для майбутнього нашого продовольства. Їх відсутність ставить під загрозу три чверті сільськогосподарських культур у світі, що залежать, принаймні частково, від запилення, включаючи яблука, авокадо, груші та гарбузи.

  Нагадаємо, на думку екологів, безконтрольна обробка полів в Україні пестицидами спричиняє алергію, отруєння і рак у місцевих жителів, а також призводить до загибелі бджіл у господарствах, що розташовані поруч. Нещодавно, Мінагрополітики скоротило термін погодження позапланової перевірки інспекторами Держпродспоживслужби у разі отруєння бджіл пестицидами з декількох тижнів до однієї доби.

  Цікаві факти про бджіл:

  • Бджола - єдина комаха, яка виробляє їжу, яку людина може вживати в їжу без додаткової обробки.
  • Бджоли запилюють більше 170 видів рослин.
  • Бджола запилює від 50 до 100 кольорів за один виліт за медом.
  • Медоносна бджола повинна з'їсти близько семи або навіть дев'яти кг меду, щоб зробити 450 г бджолиного воску.
  • Медоносні бджоли спілкуються один з одним за допомогою своєрідних «танців» - так вони передають напрям і відстань до квітів.
  • Середньостатистична бджола здатна зробити тільки 1/12 частини чайної ложки меду за все життя.
  • Вважається, що бджоли існують на землі 15 млн. років, оскільки бджолу знайшли застиглою усередині бурштину.
  • Бджоли мають суспільний тип існування: вони живуть колоніями, або сім'ями, де є одна самка - бджолина матка або королева, яка відповідає за репродукцію, трутні (самці, які спаровуються з молодими матками) і десятки тисяч робочих бджіл. Розпад сім'ї призводить до неминучої загибелі бджіл - адже самотужки комахи існувати не можуть.
  • Збереження бджіл - це збереження біорізноманіття на планеті.

  У світі налічується понад 20 000 видів бджіл.

  Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля