22.05.2020 р. відбулось засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі району м.Погребище-с.Павлівка. Головуючим на засіданні був Шафранський П.П. – перший заступник голови районної державної адміністрації.

  Остапець Ігор Олексійович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Погребищенської райдержадміністрації ознайомив присутніх із документами для участі в конкурсі від перевізника-претендента ТОВ «Липовець АТП» та відмітив, що документи відповідають вимогам конкурсу.

  Залюбівський Олег Петрович – заступник начальника Погребищенського відділення Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області ознайомив присутніх із довідкою Погребищенського відділення Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, щодо відсутності у перевізника адміністративних та кримінальних правопорушень та довідкою регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області щодо наявності у перевізника ТОВ «Липовець АТП» транспортних засобів.

  Було ухвалено рішення:

  1. Визнати перевізника-претендента ТОВ «Липовець АТП» переможцем конкурсу на автобусному маршруті загального користування м.Погребище-с.Павлівка.
  2. Заключити договір із перевізником-претендентом ТОВ «Липовець АТП» на здійснення перевезень на автобусному маршруті загального користування м.Погребище-с.Павлівка з часом відправлення 6.30-7.00 (щоденно крім суботи) та 11.20-11.50 (четвер-неділя) терміном на 5 років.

  Остапець Ігор Олексійович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Погребищенської райдержадміністрації.