В Указі Президента України №196 «Про відзначення державними нагородами України» від 25 травня 2020 року зазначається:

  «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня Мовчанюка Володимира Сергійовича (посмертно) – молодшого сержанта».

  Володимир народився 11 серпня 1983 року. Учасник антитерористичної операції на Донбасі та Операції об'єднаних сил. Мобілізований 2 лютого 2015 року, від травня 2015 року служив за контрактом, котрий продовжував двічі.

  Проходив службу на посадах старшого навідника мінометного взводу, командира кулеметного відділення мотопіхотного батальйону, з серпня 2018 року — командира гранатометного відділення. Гідно виконував військовий обов'язок перед Батьківщиною. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Первомайське Ясинуватського району Донецької області. Куля снайпера обірвала життя бійця 30 березня 2020 року.

  Похований 2 квітня 2020 року у рідному селі Андрушівка Погребищенського району Вінницької області. У нього залишились батьки й молодший брат, який також захищав Україну у війні.

  Вічна пам’ять Герою!

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації