Про відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку

  Інформуємо про те, що в зв’язку з пом’якшенням карантину розпочато прийом документів від фізичних осіб для надання часткового відшкодування витрат за закуплену установку доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (ларі) відповідно до обласної програми «Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі і консультування на 2016-2020 рр.».

  Так даною програмою передбачено часткове відшкодування витрат за закуплені установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока, яке здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою, для власного користування нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва в поточному році або грудні попереднього року, за умови утримання у власному домогосподарстві З (три) і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50 % вартості установки. Фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат на установку один раз на 5 років.

  Для отримання часткового відшкодування витрат на установку фізичні особи подають до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року наступні документи:

  1. довідку, видану сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаної територіальної громади про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;
  2. копії паспортів великої рогатої худоби; ветеринарних карток до них (за їх наявності);
  3. копію технічної документації на установку (інструкція або паспорт);
  4. оригінал платіжного документу (товарний чек або квитанція про оплату);
  5. копію паспорта особи;
  6. копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
  7. довідку про відкриття поточного рахунку в банку.

  Документи розглядаються в порядку черговості їх подання.

  Документи подаються особисто фізичними особами до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації: м.Вінниця, вул.Соборна, 15а, к.212. Телефон для довідок: (0432) 670837.

  Прийом фізичних осіб відбуватиметься за попереднім записом за телефоном (0432) 670837 та у засобах індивідуального захисту.

  Час прийому документів: понеділок-четвер - 9.00-17.00 год., п’ятниця- 9.00-16.00; перерва 13.00-13.45 год.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації