З метою всебічного розгляду звернення жителів вулиць Кравченка, Суворова, Зелена, Селянська стосовно ліквідації наслідків підтоплення приватних домогосподарств, що сталося 3 травня 2020 року внаслідок зливи, та недопущення повторення подібної ситуації в майбутньому, райдержадміністрацією проведено розширене засідання відповідної робочої групи за участю керівництва Погребищенської міської ради, жителів вищевказаних вулиць та голови ФГ «Дружба-Л».

  Зокрема, детально розглянуто та обговорено об’єми завданої шкоди та визначено алгоритм проведення організаційних заходів стосовно облаштування дощової дренажної системи на території Гопчицької сільської та Погребищенської міської рад. Рекомендовано керівництву міської ради провести консультації з спеціалізованими проектними організаціями та винайти кошти на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва гідротехнічних споруд.

  Крім цього, керівництвом ФГ «Дружба-Л» у якості благодійної допомоги жителям м.Погребище буде надана техніка на очистку існуючого водоперепускного каналу та укріплення дорожнього полотна.

  Дане питання буде знаходитись на контролі керівництва райдержадміністрації до остаточного вирішення.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації