2 червня 2019 року в актовій залі комунального закладу «Погребищенський опорний заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Погребищенської районної ради Вінницької області відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, за участю першого заступника голови Погребищенської районної державної адміністрації Петра Шафранського, голови Погребищенської районної ради Сергія Волинського та директора Погребищенського ВПУ-42 Сергія Огородника.

  Під час проведення наради були дотримані протиепідемічні вимоги: був дотриманий масочний режим, при вході до актової зали медичним працівником КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» всім учасникам наради було проведено температурний скринінг тіла, учасників наради було розсаджено на відстані 1,5 м. один від одного.

  На початку наради директор Погребищенського ВПУ-42 Сергій Огородник ознайомив керівників закладів загальної середньої освіти з умовами навчання у даного закладі і запросив випускників закладів загальної середньої освіти стати студентами ВПУ-42. В своєму виступі він повідомив про переваги матеріально-технічної бази закладу над іншими закладами освіти на території Вінницької області.

  Перший заступник голови Погребищенської районної державної адміністрації Петро Шафранський довів до відома учасникам наради інформацію про соціально економічний розвиток району в умовах карантину, повідомив про роботу комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, окреслив перспективи розвитку після реорганізації району в об’єднану територіальну громаду.

  Головний спеціаліст відділу освіти Раїса Галецька розповіла учасникам наради про особливості проведення ЗНО в умовах карантину.

  Завідувач Погребищенського рай методкабінету Тетяна Сидорук звернула увагу директорів на особливості проходження фахової перепідготовки педагогічних працівників на базі Вінницької академії неперервної освіти і процедуру завершення навчального року в умовах карантину.

  Також піднімалися питання оздоровлення працівників і здобувачів освіти ЗЗСО Погребищенського району, забезпечення веб-сайтами закладів загальної середньої освіти та їх наповнення.

  Підсумок наради підвела начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко, яка запропонувала керівникам закладів загальної середньої освіти посприяти в зростанні престижу ВПУ-42 та забезпеченні їх студентами. Також вона звернула увагу керівників закладів загальної середньої освіти про звітування керівників закладів освіти перед громадськістю.

  В процесі наради керівники закладів загальної середньої освіти отримали доручення і терміни їх виконання.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації