4 червня на території районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків із Погребищенського краю до лав Збройних сил України.

  Понад двадцять призовників проводжали перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Шафранський, працівники райвійськкомату, рідні та друзі, духовний наставник, священник отець Петро.

  Звертаючись до майбутніх військових Петро Шафранський подякував їм та їхнім батькам за те, що хлопці свідомо зробили свій вибір:

  — На сьогодні ви є елітою нашого краю, ми горді тим, що відправляємо свідомих та зрілих юнаків до Українського війська. Більшість із вас уже мають певні професії, приємно і те, що серед вас є випускники вишів, магістри, це вкотре підтверджує свідомість вашого вибору.

  Гарної і легкої вам служби! В подальшому сподіваємось отримувати лише слова подяки із військових частин, де вам доведеться проходити службу.

  Посадовець районної державної адміністрації вручив хлопцям пам’ятні подарунки на згадку.

  З вітальним словом до новобранців звернувся і військовий комісар Юрій Гаврилюк, котрий також побажав юнакам всіляких гараздів і за традицією запевнив призовників та їхніх рідних про те, що в зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються.

  Вітальною піснею призовників привітала місцева аматорка Оксана Околодько.

  Благословення призовники отримали від настоятеля храму Андрія Первозванного ПЦУ отця Петра.

  На завершення призовники разом із першим заступником голови райдержадміністрації та військовими поклали квіти до пам’ятних місць міста.

  Перші відправлення до лав Збройних сил України плануються уже 16 червня.

  Джерело: Оксана ЯНКОВЕЦЬКА, районна газета «Колос»