З метою недопущення збудника хвороби африканської чуми на території району, відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації, голова комісії П. Шафранський. Він зазначив, що епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней залишається надзвичайно напруженою.

  Про недопущення занесення збудника хвороби на територію району та посилення заходів щодо профілактики африканської чуми свиней поінформував присутніх в. о. начальника управління Держпродспоживслужби О. Пожований.

  За результатами засідання вирішено посилити контроль за дотриманням всіма суб’єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції з них, ветеринарно-санітарного законодавства, посилити ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням живих свиней та продукції свинарства, за продовольчими ринками і ринками торгівлі живими тваринами, а також за подвірним забоєм тварин, посилити проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи серед населення району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації