Минулого четверга відбулося чергове десяте засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому обговорено 10 питань: про соціальний захист дітей; про роботу органів опіки та піклування Станилівської, Розкопанської і Чапаєвської сільських рад; про ефективність функціонування прийомних сімей; про роботу щодо попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх на території Погребищенського району у І півріччі 2016 року;

про взяття під соціальний супровід багатодітної сім’ї; про організацію дозвілля дітей та молоді закладами культури району; про затвердження і перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Проводив засідання районної комісії заступник голови районної державної адміністрації П. Шафранський. В засіданні взяли участь керівники, заступники керівників організацій, установ, дотичних до захисту прав дитини, представники органів опіки та піклування сільських рад.

  По кожному із питань прийнято рішення.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага