Приватизація державних підприємств – це один з тих пріоритетів, який має надати поштовх розвитку української економіки, що постраждала від епідемії коронавірусу.

  Про це на прес-конференції за результатами 100 днів роботи Кабінету Міністрів заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  За його словами, приватизацію має оживити малий і середній бізнес, але поки мова йде тільки про малу приватизацію.

  «У нас сьогодні є в Україні майже під 4000 державних підприємств, які знаходяться в різному стані... Є напівзнищені, напівбанкрути з боргами. І такі неефективні малі та середні підприємства потрібно в першу чергу приватизувати. Дати людям змогу навести там порядок, заробляти там гроші, платити податки, створювати нові робочі місця», - зазначив очільник Уряду.

  За його словами, така стратегія активно опрацьовується з Фондом державного майна, і в цьому році для приватизації готується близько 300 малих і середніх підприємств.

  «Стосовно великих підприємств, які можуть бути приватизовані, ми розуміємо, що в сьогоднішніх умовах говорити про їх продаж некоректно - в нинішніх умовах не буде ринкової ціни», - підсумував Денис Шмигаль.

  Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-planuye-privatizaciyu-tak-shchob-otrimati-vid-neyi-najbilshij-efekt-denis-shmigal