За даними ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 9.00 год. 18 червня 2020 року на території Погребищенського району лабораторно підтверджено 5 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього на сьогодні в районі 13 хворих – 11 дорослих та 2 дітей. Пацієнти знаходиться на домашній обсервації, мають стан легкої та задовільної форми. Хворі отримують амбулаторне лікування під наглядом сімейного лікаря.

  З початку пандемії на території району всього зареєстровано 28 випадків захворювання на коронавірус. 15 хворих одужали.

  Шановні жителі Погребищенського району!

  Послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19. Тому вкотре наголошуємо, що дотримуватися правил безпеки в умовах коронавірусної пандемії слід незалежно від того, діє карантин чи ні.

  Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні, адже рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.

  Продовжуйте слідкувати за гігієною рук, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте певну дистанцію при спілкуванні, не перебувайте у місцях великого скупчення людей тощо.

  Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!

  Перший заступник голови райдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації П.Шафранський