28 липня 2016 року відбулася десята позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  Першим з розглянутих питань стало внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Погребищенському районі на 2013—2017 роки. Далі перейшли до звіту начальника управління фінансів РДА Ігоря Медика про виконання районного бюджету за перше півріччя нинішнього року та заходи по забезпеченню його виконання у третьому кварталі.

  Районна рада внесла зміни до загального фонду районного бюджету та збільшила дохідну і видаткову частини за рахунок субвенції з обласного бюджету, бюджетів сіл та міста в сумі 670936 грн., у тому числі: 125000 гри. на відзначення переможців Тринадцятого обласного конкурсу проектів розвит­ку територіальних громад; 323371 грн. на харчування дітей у загальноосвітніх закладах району, придбання шкільної документації, предметів, матеріалів і інвентарю, утримання шкіл району; 4000 грн. на виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, відповідно до вимог постанови КМУ №558 від 28 квітня 2004 року; 97000 грн. на співфінансування районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2016 рік; 37565 грн. на утримання соціальних фахівців районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; 15000 грн. для придбання спеціального харчування дітям, хворим на фенілкетонурію; 10000 грн. для завершення ремонту приміщень дитячого відділення, розміщеного в хірургічному корпусі; 10000 грн. на придбання вікон для Плисківської амбулаторії ЗПСМ; 2000 грн. для придбання запасних частин до шкільного автобуса та проведення його ремонту; 32000 грн. на харчування хворих та придбання медикаментів для невідкладної допомоги; 15000 грн. на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту приміщень Станилівської, Степанківської, Новофастівської та Розкопанської шкіл.

  Внесено зміни до спеціального фонду районного бюджету та збільшено дохідну і видаткову частини за рахунок субвенції із державного, обласного, міського бюджетів та бюджетів сіл в сумі 1229898 грн.

  Районні обранці одностайним «за» підтримали списання безнадійної заборгованості по позичці, наданій з районного бюджету суб’єктам господарювання на поворотній основі, понизили в ступені Ординецьку школу, внесли зміни до Програми підтримки учасників АТО, членів їх сімей та інших верств населення, які потребують соцзахисту, створили тимчасову контрольну комісію районної ради з перевірки фактів, викладених у зверненні І. Плотнікова.

  У поле дискусій сесійна зала перетворилась, коли дійшло до обговорення питання прийняття у спільну власність територіальних громад та міста Погребищенського району цілісного майнового комплексу (без котельні) Погребищенської ЦРЛ зі спільної власності громад Вінницької області.

  Окрім того, внесли зміни до Програми підтримки сім’ї, дітей, молоді та спорту РДА, затвердили технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок та земель водного фонду і наостанок розглянули звернення депутатів: щодо виплати субсидій, незаконної вирубки лісів.

  На засіданні були присутні 22 депутати районної ради, голова райдержадміністрації Іван Вінник, голова районної ради Сергій Волинський, його заступник Ігор Гордійчук, депутати обласної ради Михайло Повшедний і Тарас Кобець.

  За матеріалами районної газети «Колос»