17.06.2020 р. відбулося засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі району. На засіданні розглядались заяви директора ТОВ «Погребищенське АТП «Транзит»» Демидюка В.В. про продовження строку дії договорів (дозволів) з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування:

  1. Погребище-Скибинці із заїздом в с. Довгалівка;
  2. Погребище-Васильківці із заїздом в с. Педоси.

  Остапець Ігор Олексійович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Погребищенської райдержадміністрації, ознайомив присутніх із заявами директора ТОВ «Погребищенське АТП «Транзит»» Демидюка В.В. про продовження строку дії договорів (дозволів) з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

  Прийнято рішення продовжити строк дії договорів (дозволів) з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування: 1. Погребище-Скибинці із заїздом в с. Довгалівка; 2. Погребище-Васильківці із заїздом в с. Педоси із ТОВ «Погребищенське АТП «Транзит»» на 5 (п’ять) років кожний.

  Протокол засідання – (відкрити)

  Остапець Ігор Олексійович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Погребищенської райдержадміністрації.