1 серпня 2016 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Ільчук надав учасникам наради оперативні дані щодо збору врожаю 2016 року в районі, зокрема, обмолочено 12 902 га, намолочено 75 490 т зерна при середній врожайності 58,5 ц/га.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник звернув увагу відповідних служб району на випадках спалення соломи на полях, що є недопустимим.

  Про залучення громадян до служби у лавах Збройних сил України за контрактом йшлося в інформації комісара Погребищенського військового районного комісаріату капітана О. Тригуба.

  На нараді також піднімались питання щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО, підготовки до відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, перебоїв із подачею води в м.Погребище тощо.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації