26 червня 2020 року від імені керівництва ГУ ДСНС України у Вінницькій області начальник Погребищенського районного сектору Сергій Недошовенко вручив медаль «За гідний вчинок» за проявлену мужність при наданні допомоги екскаватором у обстеженні та виявленні снарядів часів Другої світової війни у с.Спичинці.

  За активну громадянську позицію під час робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський та голова районної ради Сергій Волинський вручили Почесну грамоту Погребищенської райдержадміністрації та Погребищенської районної ради із грошовою винагородою.

  Довідково: 6 червня в селі Спичинці Погребищенського району в парку місцевий житель наткнувся на вибухонебезпечні снаряди часів Другої світової війни та повідомив рятувальникам. На місці фахівці піротехнічного підрозділу служби з надзвичайних ситуацій в цей день виявили 628 снарядів, які частково знищили відразу, а частину – на наступний день.

  Село Спичинці відоме тим, що в ньому розташований палац Собанських, побудований у 1880-х роках. Парк навколо маєтку наприкінці 20 століття отримав статус об'єкта природно-заповідного фонду.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації