4 липня українські поліцейські відзначали своє професійне свято — День поліції України. Національній поліції України цьогоріч виповнилося 5 років.

  З нагоди професійного свята погребищенських захисників правопорядку привітали начальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області полковник поліції Павло Дармограй, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський, голова районної ради Сергій Волинський та керуючий справами виконкому міської ради Сергій Єфімовський.

  Цього дня з уст очільників лунали слова про значущість на необхідність професії поліціанта, особливо в такий неспокійний час, коли схід України потерпає від зовнішнього агресора — серед погребищенських правоохоронців є ряд осіб, котрі і самі проходили службу у зоні проведення ООС.

  Забезпечення публічної безпеки і порядку, охорона прав і свобод людини, протидії злочинності — це ті важливі завдання, котрі лягають на плечі поліцейський і з якими вони вміло справляються. Тому за особливі заслуги та з нагоди професійного свята Почесною грамотою облдержадміністрації було нагороджено капітана поліції Світлану Залюшню.

  Грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими винагородами — капітанів поліції Зоряну Підопригору та Лілію Варнаву. Грамотами від міської ради та цінними подарунками нагороджено майора поліції Ігоря Ткачука та старшого сержанта Руслана Шуваріна.

  За активну участь в організації та проведенні велопробігу з нагоди Дня молоді дипломами від Левківської сільської ради були нагороджені капітан Олександр Шайгородський та рядовий Іван Недошовенко. Оксана ЯНКОВЕЦЬКА. районна газета «Колос»