9 липня 2020 року розпочала свою роботу створена районною державною адміністрацією районна комісія з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими Порядком та умовами надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, з їх числа.

  Члени комісії ознайомилися зі змінами, що внесені до вищезазначеного Порядку, обговорили алгоритм дій його виконання у поточному році та отримали від голови комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Петра Шафранського персональні доручення, задля того, щоб вимоги Порядку були виконані в районі бездоганно та згідно з встановленими строками.

  «Пріоритет держави і наш, як державних службовців, - в першу чергу всебічно допомогти тим, про кого не може попіклуватись родина. Пам’ятайте про це постійно», - на цьому акцентував увагу П. Шафранський під час засідання.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації