4 серпня 2016 року в райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з питань проведення експертизи цінності й науково-технічного опрацювання документів та передачі їх до Національного архівного фонду за встановлені роки юридичними особами – джерелами формування Національного архівного фонду.

  У заході взяли участь голови, секретарі виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відповідальні за діловодство.

  Відкриваючи семінар-нараду заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський акцентував увагу її учасників на важливості питань, які розглядатимуться.

  Про моніторинг проведення експертизи цінності й науково-технічного опрацювання документів Національного архівного фонду за встановлені роки юридичними особами – джерелами формування Національного архівного фонду йшлося в інформації завідувачки архівного сектору райдержадміністрації Н. Гриценюк.

  Вона також ознайомила із основними положеннями нормативних актів щодо організації архівування документів, зокрема, наказу Міністерства юстиції від 18.06.2015 р. №1000/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» та алгоритмом проведення експертизи цінності і науково-технічного опрацювання документів, що відклалися в діяльності установ.

  Після семінару його учасники отримали відповідні методичні матеріали.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації