Керівництво району та м.Погребище взяло участь в урочистому зібранні працівників Погребищенського ВП Калинівської ВП ГУНП України у Вінницькій області з нагоди Дня Національної поліції України яке відбулося 5 серпня 2016 року в приміщенні відділу.

  Відкриваючи захід, в.о. начальника Погребищенського відділу поліції підполковник С.Овчарук подякував особовому складу за особистий внесок у забезпечення виконання завдань з охорони правопорядку, нелегку та відповідальну роботу, сумлінну службу, вручив грошові винагороди.

  Вітаючи із професійним святом, голова райдержадміністрації І.Вінник, зокрема, наголосив, що працівники відділу з честю виконують свій громадянський обов’язок стоячи на захисті життя, честі і гідності мешканців Надросся та інтересів держави від протиправних посягань під час несення служби як в районі, так і в зоні АТО.

  Він разом із головою районної ради С.Волинським нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і грошовими преміями представників особового складу.

  Учасників заходу також привітали голова районної ради С.Волинський, прокурор Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області Р.Гаврилюк, міський голова А.Білик. Вони побажали працівникам відділу здоров’я на довгі та щасливі літа, благополуччя, успіхів у нелегкій, але надзвичайно важливій для всіх людей праці.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації