6 серпня 2020 року відбулося чергове засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в Погребищенському районі 29-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України, Дня пам’яті захисників України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський. В засіданні оргкомітету взяли також участь: депутат Вінницької обласної ради Володимир Барцьось, заступник голови Координаційної ради з питань патріотичного виховання при Вінницькій облдержадміністрації Андрій Мельничук та представники ГО «РУХ "Український діалог" за зміцнення національної єдності».

  Про хід підготовки до проведення районних урочистостей до Дня, Державного Прапора України, Дня незалежності України та меморіальних заходів до Дня пам’яті захисників України йшлося в інформації Галини Кравчук, завідувача сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

  Під час засідання також розглядались питання проведення ГО «РУХ "Український діалог" за зміцнення національної єдності» ІІІ Всеукраїнського форуму на тему «Україна сакральна» та відкриття у с.Старостинці меморіальної дошки отаману УНР, генералу-хорунжому УПА Івану Трейку, яке ініціював депутат Вінницької обласної ради Володимиром Барцьось.

  В результаті діалогу представниками із ГО «РУХ "Український діалог" за зміцнення національної єдності» вирішено продовжити розгляд питання про проведення ІІІ Всеукраїнського форуму на тему «Україна сакральна» 10 серпня 2020 року за участі ширшого кола зацікавлених осіб.

  З інформацією про відкриття 24 серпня в с.Старостинці меморіальної дошки Іванові Трейку виступив Володимир Барцьось та голова Старостинецької сільської ради Юрій Філіповський. В результаті конструктивного діалогу узгоджено порядок проведення церемонії відкриття.

  Під час засідання визначено формат проведення в районі основних заходів, які відбудуться 22-24, 28-29 серпня 2020 року.

  Підводячи підсумок засідання перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський наголосив, що заходи, які відбуватимуться в районі мають проходити з дотриманням вимог карантину та утвердження у громадян патріотизму та поваги до своєї держави, гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України всіх віків, а також, воїнів, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією на Сході України.

  За результатами обговорення членам оргкомітету дано відповідні доручення.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації