13 серпня 2016 року жителі Іллінецького та Погребищенського районів провели в останню путь, колишнього мешканця села Морозіка, воїна-контрактника Олександра Миколайовича Шелепуна, який загинув на Сході України 11 серпня 2016 року.

  Шелепун Олександр Миколайович народився 8 березня 1971 року в с.Богатир Морозівської територіальної громади.

  З 1978 року навчався в Морозівській восьмирічній школі яку закінчив в 1986 році. Після школи навчався в Погребищенському ПТУ -42 , яке закінчив в 1989 році.

  З 1989 по 1992 рік служив в військово-морському флоті. Після армії працював в м. Києві в Органах Внутрішніх Справ, потім у Вищому професійному училищі -42 м. Погребище майстром з водіння.

  Після одруження доля закинула Олександра Миколайовича у м.Бар.

  Останніми роками проживав у м. Іллінці.

  Із 31травня 2016 року проходив військову службу за контрактом у військовій частині „В” 4050 в зоні бойових дій «Рудник» (СП «Сопка») водієм протитанкового відділення протитанково-кулеметного взводу. Загинув внаслідок мінометного обстрілу.

  Віддати останню шану воїну до його батьківської оселі прийшли голова Погребищенської райдержадміністрації І. Вінник, заступник голови Погребищенської райдержадміністрації П.Шафранський, заступник голови Погребищенської районної ради І. Гордійчук, голова Іллінецької районної ради С.Загороднюк, заступник голови Іллінецької райдержадміністрації В.Поїзд, побратими, рідні, односельці та мешканці сусідніх сіл.

  Односельці Олександра зустрічали приклонивши коліно.

  Священники відспівували воїна на подвір’ї рідної оселі.

  Мітинг-реквієм за участю представників влади, громадськості Погребищенського та Іллінецького районів відбувся на сільському кладовищі.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник у своєму виступі розповів про життєвий шлях героя. «У греків був один вислів. Коли Проводжали спартанців на війну, дуже часто матері чи дружини говорили: «Вертайся зі щитом або на щиті». Це означало – вернися живим або вернися Героєм. І ці слова стосуються Олександра. Він, дійсно, герой за людськими й Божими законами, бо сповна виконав свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною, загинув на полі бою, дотримався найвищої заповіді: немає більшої любові, ніж покласти своє життя за рідну землю.», - наголосив Іван Васильович.

  Під час траурного мітингу до присутніх та родичів героя звернулися зі словами скорботи і підтримки, із закликами зберігати єдність та спільно боронити Україну голова Морозівської територіальної громади Д. Шамро, голова Іллінецької спілки учасників АТО М. Камінський. Виступаючі подякували героєві за подвиг на полі бою, подароване мирне небо, висловили глибоке співчуття рідним полеглого героя, а також всім, хто його знав.

  Морозівчани та усі присутні на кладовищі приклонили коліно та низько схилили голови перед світлою пам’яттю свого земляка-Героя Олександра Шелепуна із закликом: «Герої не вмирають!».

  Поховали О.Шелепуна з воїнськими почестями.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації