9 вересня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський провів нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі голови районної ради Сергія Волинського, Погребищенського міського голови Анатолія Білика ряду керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськості. До порядку денного було включено ряд питань, вирішення яких потребує мобілізації зусиль як районної влади, так і територіальних громад.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проінформував, що відповідно до нормативно-правових документів органи виконавчої влади та місцевого самоврядування зобов’язані неухильно виконувати положення Виборчого кодексу України у частині проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Він наголосив на необхідності всебічно сприяти Погребищенській міській територіальній виборчій комісії у її роботі, створенні належних умов виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень та застеріг від неналежного виконання покладених обов’язків.

  Щодо утримання у 2020 році фельдшерських пунктів та їх працівників, перспективи їх існування у 2021 році проінформував присутніх Іван Роздольський, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської районної ради.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський проаналізував стан із співфінансуванням будівництва пам`ятника «Захисникам України», який споруджується в м.Погребище, в розрізі сільських рад. Він наголосив на необхідності якнайшвидшого проведення фінансових операцій, які дозволять підрядникам завершити його будівництво до 14 жовтня 2020 року.

  Іван Романюк, голова районного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», Микола Маценко, голова ГО «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району», батько загиблого учасника АТО Євгена Левчука – Віталій Левчук подякували всім, хто долучився до співфінансування пам’ятника та висловили впевненість, що спільними зусиллями будівництво буде завершено в вчасно і церемонія відкриття відбудеться 14 жовтня 2020 року.

  Волонтер Валерій Скомаровський повідомив про терміни чергової поїздки з гуманітарною допомогою для захисників України в зону АТО/ООС та проінформував про перелік продуктів, речей першої необхідності, які конче потрібні нашим воїнам. Він подякував керівникам територіальних громад за активну підтримку і допомогу при формуванні попередньої поїздки.

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації