Напередодні професійного свята перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський привітав колектив Погребищенської дільниці Гайсинського відділення АТ «Вінницягаз» з професійним святом - Днем нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

  Петро Шафранський у вітальному слові наголосив, що попри негаразди пов’язані з пандемією своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності ви робите все можливе для забезпечення енергетичних потреб населення та всього народногосподарського комплекс нашого району.

  «В умовах коливання цін на блакитне паливо, пандемією ви перебуваєте на своєрідній передовій, спілкуючись із клієнтами, вислуховуючи їх ставлення до всього, що відбувається із ціноутворенням та в цілому в країні. Тож бажаю вам залізобетонної витримки, міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів», - зазначив Петро Петрович.

  Керівник дільниці Віктор Павлик також приєднався до привітань побажавши всім колегам здоров’я, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень та кращим працівникам вручив Почесні грамоти АТ «Вінницягаз».

  Загальний відділ апарату райдержадміністрації