Управління соціального захисту населення Погребищенської райдержадміністрації інформує, що з 1 вересня 2020 року запроваджено монетизацію одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” в розмірі 5 тис. грн. шляхом її перерахування на рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві „Комерційний банк „ПриватБанк”.

  Батькам надається право впродовж 12 місяців самостійно витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині, засобів гігієни.

  Продаж дитячих товарів та товарів для породіль забезпечують заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проекту.

  Наразі Міністерством розпочато включення закладів торгівлі, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру.

  На офіційному веб-сайті Мінсоцполітики ( https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html ) розміщено алгоритм дії для закладів торгівлі, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках зазначеного проекту, та додаткову угоду про приєднання до договору.

  Отож, Ваш заклад уже можете долучитися до реалізації проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

  Начальник управління соціального захисту населення Г.Міщук